תיאור הפרויקט

בחירת צבע לגבות – מאיפה מתחילים?

נדמה כי היום כל אישה משקיעה זמן ואנרגיה בטיפוח הגבות. על אף שמדובר לכאורה בפרט קטן, בפועל יש לגבות השפעה רבה על מראה הפנים ועל המסר שאנחנו משדרות. זוהי המסגרת של העיניים, וכשהן מעוצבות בקפידה הן יכולות לשדרג את הסטייל ולהעניק לנו מראה מטופח ומרענן. נשות המקצוע הטובות והמנוסות מכירות היטב את כל כללי המשחק. הן יודעות להתאים לכל אישה את הצורה הנכונה עבורה, את העובי המדויק וכמובן גם את הגוון האידאלי, זה שישלים את המראה הטבעי, הרך והנעים. הן גם יודעות לסייע לקהל הלקוחות לבחור את המוצרים המשלימים הנכונים עבורן, כדי שאת התוצאה הנפלאה יוכלו לקבל גם בבית, לגמרי לבד.

התאמת צבע לגבות – בהתאם לגוון השיער

אחד הכללים הבסיסיים והחשובים ביותר בתהליך ההתאמה של צבע לגבות הוא, כמובן, ההתאמה לגוון השיער. לצורך הדוגמה, נשים בעלות שיער כהה רצוי שתבחרנה בגוון דומה גם לעיצוב הגבות. עם זאת, רצוי להימנע מצבע כהה מדי, שישפיע על מראה הפנים באופן דרמטי. אם כן, לאישה עם שיער שחור סביר שנציע צבע חום לעיצוב הגבות. לעומתן, נשים עם שיער בהיר, בלונדיני או דווקא אדמוני, מומלץ שיפנו לקבלת ייעוץ אצל אשת מקצוע עתירת ידע ונסייון. זאת כדי לבצע תהליך מדויק מאוד, שיאפשר התאמה מושלמת של גוון מתאים, שהוא ניטרלי וטבעי ככל האפשר.

צבע לגבות – חלק בלתי נפרד מקורס עיצוב גבות

מי שמגיעה מעולמות היופי והטיפוח מבינה היטב את חשיבותן של הגבות, ואת ההשפעה הרבה שלהן על האסתטיקה ועל המראה הטבעי של כל אישה. קורס עיצוב גבות הוא קורס שיכול לתרום להן לא מעט, משום שהוא מאפשר להן להציע עוד שירות ייחודי לנשים המגיעות ממילא אל חדר הטיפולים. במסגרת הקורס הן לומדות את כל שלבי העיצוב, את הדרכים הטובות והנכונות למרוט את הגבות, להתאים את מראה הגבה למבנה הפנים של כל אישה, וכמובן גם לבחור צבע לגבות שמתאים לנשים בעלות גווני עור ושיער שונים לחלוטין. עבור המקצועניות מדובר בעוד כלי נהדר שמשדרג את סל המוצרים והשירותים שהן מציעות, והוא מאפשר להן להציע שירותים משלימים לקהל הנשים הקיים – ואף להגיע לקהלי יעד חדשים לחלוטין.

כל הציוד והכלים לעיצוב מושלם של הגבות

כדי שתוכלי להעניק ללקוחותייך שירות מופלא ומשביע רצון, את זקוקה לחומרים איכותיים ולכלי העבודה הטובים ביותר. חשוב לזכור כי מותגים שונים מציעים מבחר מוצרים, ולכן חשוב לוודא כי הבחירה שלך היא בחירה בצבע לגבות שהוא עמיד וחזק, כדי שהתוצאה המושלמת שתתקבל תישאר לאורך זמן. תוכלי לבחור את הגוונים המתאימים עבורך, את הצבעים המכילים חומרים ידידותיים בלבד וליהנות מחומרים מעולים שמחזיקים מעמד שבועיים ואף למעלה מכך (בתלות בקצב צמיחת השיער). לכן, רגע לפני שאת מצטיידת בצבעים שונים בדקי היטב את המותג, את החומרים ואת הכלים – והקפידי על איכות ללא פשרות.

צבע לגבות – נקודת הפתיחה שלך

בין אם את מעצבת גבות ותיקה שמחפשת צבע לגבות ברמה גבוהה מאוד, ובין אם את עושה את צעדייך הראשונים בתחום ומחפשת קורס עיצוב גבות, לאיכות יש מקום של כבוד בתהליך קבלת ההחלטות שלך. החומרים והכלים המובילים, של המותגים הטובים בעולם, הם אלה שיאפשרו לך להציע שירות מתקדם ופתרונות מצוינים לכל אישה שתגיע אל פתח הקליניקה שלך. כך תוכלי לספק מענה מושלם לאורך זמן, וליהנות מהחיוך הגדול על פניהן של הנשים רגע לפני שהן יוצאות בחזרה אל העולם הגדול. לקבלת מידע על הקורס ועל החומרים הטובים ביותר –  התקשרי 08-6236191.

לקריאה על צבע לגבות של חברת בריוול Berrywell הקליקי כאן

סיכום ההמלצה
תאריך ההמלצה
קורס מומלץ
צבע לגבות
מספר כוכבים
51star1star1star1star1star
שם המוצר
צבע לגבות