בריוול Berrywell

בריוול צבע לגבות

במשך למעלה מ-6 עשורים חיזק המותג הגרמני בריוול (Berrywell) את מעמדו בתחום טיפוח הגבות. עם סל מוצרים יוקרתי ואיכותי, עם קהל לקוחות נאמן בכל העולם ועם מבחר צבעים טובים ומוצרים משלימים אחרים – נדמה שקשה למצוא לבריוול מתחרים של ממש. אלה הם המוצרים המצוינים שעומדים בתווי התקן המחירים ביותר, וגם הנשים הישראליות נהנות ממנו, שכן הוא משווק גם בישראל בהתאם לרישיון של משרד הבריאות. נשות המקצוע המתמחות בעיצוב גבות מכירות אותו היטב, ומבינות שמדובר במותג יוקרתי ומוביל המעניק להן שורה ארוכה של יתרונות. בראש הרשימה, כמובן, התוצאות הנפלאות.

בריוול צבע לגבות – מהמחקר ועד לשיווק

מותג בריוול הגרמני הוא ללא ספק אחד המותגים המבוקשים והנמכרים בעולם. את סיפור ההצלחה שלו אפשר להסביר בקלות, כאשר מובילים את המותג אנשי המקצוע המובילים בתחומי המחקר והפיתוח, הייצור והשיווק. אלה הם הגורמים המאפשרים פיתוח מתקדם של מוצרי שיער מהטובים בעולם, ובפרט צבע לגבות המבטיח תוצאה מצוינת ועמידה, המתאימה לנשים בעלות גווני עור ושיער שונים לחלוטין. במילים אחרות, מי שעוסקת באופן מקצועי בעיצוב ובצביעת גבות יכולה להציע ללקוחותיה את הגוון המדויק עבורה, באמצעות המוצרים של בריוול צבע לגבות. הגוונים השונים מותאמים היטב לכל אישה על פי צרכיה הייחודיים.

על ארבעה גוונים דיברה התורה

למותג בריוול צבע לגבות המסווג על פי 4 גוונים שונים, וכאמור, המגוון מאפשר התאמה מושלמת לכל אישה באופן ספציפי. הגוונים המוצעים הם שחור (מס' 1), שחור כחול (מס' 2), חום (מס' 3) וחום בהיר (מס' 3.1). בנוסף ניתן להצטייד גם במי חמצן 3%, המותאמים לצבעי הגבות של המותג המשובח. כל אחד מהמוצרים הללו נחשב למוצר פרימיום מבוקש מאוד, הן בישראל והן בעולם. למעשה, במכוני היופי הטובים ביותר עושים כיום שימוש בסל המוצרים של המותג הגרמני, ונשות המקצועיות המקפידות על מוצרים איכותיים בתהליכי העבודה שלהן מעניקות לו מקום של כבוד בעיצוב הגבות.

כל המוצרים נמכרים בחנות המכללה.  התקשרי 08-6236191

בריוול צבע לגבות – בטיחות ותוצאות מעולות

מעל לכל, כשאת מעניקה שירות ללקוחותייך את רוצה להעניק להן תחושת בטיחות מלאה לצד תוצאות נפלאות, שילוב שיבטיח לך קהל נאמן ואף הגדלת הפעילות העסקית לאורך זמן. אם כן, מוצרי בריוול צבע לגבות מתאימים במיוחד עבורך. העמידות, האיכות והעמידה בתווי התקן המחמירים, כל אלה יחד מאפשרים לך לעבוד בראש שקט ולספק לכל לקוחה פתרון ייחודי שנתפר למידותיה האישיות ולצרכיה הייחודיים. לקבלת מידע על בריוול צבע לגבות ולרכישת מוצרי המותג – התקשרי 08-6236191

תפריטמעלה