תיאור הפרויקט

כאשר מדברים על יובש במפרק, עור יבש, אקזמות או בעיות עור כאלה ואחרות, לרוב, מדברים על טיפול באמצעות פרפין. במאמר הבא נדבר על יכולות של פראפין ועל דרך ריפוי מוצלחת לאיכות חיים טובה יותר.

מהו חומר פרפין?

חומר פראפין מתייחס לשעווה. את הפרפין אפשר להפיק כמה שמנים שונים. מדובר בשמן גזר, חמאת שיאה ואפילו שמן זית. ההמצאה הומצאה על ידי קרל לודוויג בשנת  1830. זה מאות שנים שפועלות סגולות של פרפין כעניין של העשרת הגוף, שימוש כעור לחות והיכולת להחליק ולהעניק לעור את כל הנדרש על מנת להרגיש חי ונושם. במשך השנים התגלו לא מעט סגולות באשר לפרפין וזה בא לידי ביטוי בנקבוביות פתוחות, המרצת כלי הדם ואפילו סיוע ועזרה לשרירים תפוסים וכאבים בכפות הידיים. פרפין יכול להסיר עור ותאים מתים ומקל על דלקות פרקים, כמו כן יכול פרפין להחזיר את המראה הטבעי של העור.

כיצד לטפל בפרפין

פרפין מביא מגוון של יתרונות, הוא טוב לאנשים הסובלים ממגוון של מחלות שונות וביניהם גם דלקת פרקים, ראומטיזם ויובש בכפות ידיים ורגליים. שיפור במצב כזה או אחר מתרחש בעקבות שימוש בחומר זה והיכולת של השומן להיכנס אל העור ולספק את החום הנדרש למפרקים והשרירים הן גם יחד. פעולת הפרפין באה לידי ביטוי בהמרצת זרימת הדם וכך בעצם מתרחש תהליך הריפוי.

כיצד זה מתרחש? כמה טיפים לאיכות של טיפול.

פארפין- טיפים לטיפול נכון

יש למלא אמבט פראפין ולטבול את הידיים, רגליים כמה פעמים למספר שניות. לאחר השארת הרגליים או הידיים במים יש לעטוף את המקום בניילון נצמד ולחבוש מעל כפפה או גרב על מנת לחמם את המקום.יש להמתין כמה דקות עד להתקררות החומר ואז להסיר את הכפפה ואת הניילון. בסיכום של דבר, אין ספק כי שמן או חומרי פראפין הם חומרים אשר מגלים את הצלחתם במשך שנים ומספקים עור נעים, נושם ומושלם למשך תקופת חיים שלמה. אז אם אתם סובלים מעור יבש הנה לכם פתרון. קוראים לזה פרפין ויפה שעה אחת קודם.

היכן תוכלי להשיג פראפין? במרכז השיווק של המכללה לאסתטיקה בעיר העתיקה בבאר שבע. הגיעי או התקשרי לשירות לקוחות. 08-6236191

סיכום
product image
דירוג הכותב
1star1star1star1star1star
דירוג גולשים
5 based on 1 votes
שם המותג
פרפין
שם המוצר
אמבט פרפין