קלירנס Clearance

למכון המקצועי וללקוחה הפרטית: המוצרים של קלירנס Clearance 

במהלך הטיפול המקצועי וגם אחריו, המוצרים שנמצאים אצלך בקליניקה הפרטית הם אלה שמגדירים את איכות העבודה, את התוצאה שתקבלי ואת שביעות הרצון של הלקוחה. היא רוצה לדעת שאת משתמשת בתכשירים הטובים ביותר, ליהנות מטיפול ברמה הכי גבוהה שיש ולא פעם היא אף בוחרת לרכוש מוצרים שיסייעו לה לשמר את התוצאה הנפלאה גם בבית. אם כן, השילוב בין מוצרים לשימוש ביתי לתכשירים מקצועיים הוא קריטי, והקשר הישיר בין שניהם חשוב במיוחד, בוודאי כאשר מתעוררות בעיות שונות בכפות הידיים או הרגליים. סל המוצרים המגוון של קלירנס מספק את הפתרון הקלאסי, במיוחד עבורך ועבור הלקוחות שלך.

 

מוצרי קלירנס Clearance – לטיפול יסודי ואיכותי

המוצרים האופטימליים יכולים להציע פתרונות מצוינים למגוון רחב של צרכים ושימושים, ואין ספק שלחברת קלירנס היצע עשיר במיוחד. כך תוכלי להצטייד במוצרים ייעודיים לטיפול בפטרת הציפורן או באקזמה ביד וברגל, לאתר את המענה המושלם לבעיות עור שונות – ובפרט לעור יבש וסדוק, וגם לטפל בציפורניים שבריריות, בכתמי עור ובסימנים אחרים הקשורים בחשיפה המוגברת לשמש. כדי להעניק לנשות המקצוע המיומנות את הכלים הדרושים עבורן, מוצרי החברה כוללים רכיבים איכותיים בלבד, והם מאפשרים טיפול פשוט ומדויק מאוד. אלה התכשירים שעמדת הטיפולים שלך צריכה יותר מכל, ואלה התכשירים המושלמים לטיפול בכל לקוחה באשר היא.

 

אקזמה או פטרת? הפתרון של קלירנס

האמת הפשוטה היא שפטרת בציפורן בוודאי איננה נדירה, והיא עשויה להופיע משלל סיבות. מעל לכל היא מהווה מטרד עבור נשים רבות, שמרגישות נבוכות כשהבעיה מופיעה. העובדה שהיא מדבקת הופכת אותה לבעיה גדולה אף יותר, והמוצרים של קלירנס יודעים להתמודד עם המצב הזה היטב. בין קווי המוצרים אפשר למצוא גם פתרונות פרקטיים לטיפול באקזמה, בעיית עור נפוצה אחרת. היא עשויה להופיע בידיים או ברגליים, בשל הזעה מוגברת, מגע ישיר עם כימיקלים שונים (כמו תכשירי ניקיון לבית) או סגירה של הנעליים לאורך זמן בנעליים סגורות וגרביים רטובות. הקרמים והתכשירים של קלירנס מבטיחים מענה מדויק לכל אחד מהמצבים הללו, הן באופן מקצועי בקליניקה – והן להמשך הטיפול בבית.

 

ידיים יבשות – כאבים ואי נוחות

הופעתם של יובש וסדקים על גבי הידיים אינם נדירים, ובוודאי בחודשי החורף כשתנאי מזג האוויר מאתגרים במיוחד. אז נכון, לא מדובר בבעיה שעשויה להוות סכנה בריאותית כלשהיא, אבל טיפול אפקטיבי יקל על הכאב ועל אי הנוחות. מוצרי קלירנס מותאמים למצבים מהסוג הזה ומסייעים בהעלמת התסמינים הנלווים, לרבות אדמומיות, פצעים, גירוד, עור דלקתי וכן תחושות של יובש וחספוס. את הבעיות הללו אמנם אפשר לנסות ולמנוע, אבל עם הופעתן כדאי לזכור שיש מה לעשות, ועם מוצרים איכותיים הפתרון פשוט במיוחד.

 

לקבלת מידע נוסף על מוצרי הטיפול המצוינים של קלירנס ולביצוע הזמנה מהירה התקשרי לחנות.

תפריטמעלה