מאג'יריי

מוצרי חברת מאג'יריי קוסמטיקס – Magiray Israel Cosmetics

מאג'יריי קוסמטיקס – לגברים ולנשים בכל גיל

גם אם בעבר נדמה היה כי נשים הן היחידות שמעניקות את מלוא תשומת הלב לטיפוח העור, היום כבר ברור לחלוטין שהמציאות השתנתה. גברים רבים דואגים להיגיינה ולטיפוח, והמודעות הרבה מתחילה בגיל צעיר הרבה יותר. בחברת מאג'יריי קוסמטיקס זיהו את המגמה, וסדרות המוצרים שלה מותאמים לגברים ולנשים, לנערים ולנערות. עבור אשת המקצוע זוהי ללא ספק בשורה חשובה, וכעת תוכלי להעניק טיפול מצוין לקהל לקוחות גדול אף יותר. תוכלי גם לדעת כי כל תכשיר פותח מתוך מחשבה על הצרכים הייחודיים של כל לקוח וכל לקוחה, במטרה להעניק שירות חסר פשרות.

רכיבים פעילים לצד תמציות טבעיות

סדרות המוצרים של מאג'יריי קוסמטיקס מבוססות על השילוב בין רכיבים פעילים – מסורתיים וחדשניים כאחד – לבין תמציות טבעיות, שמנים מהצומח, ויטמינים וחומצות פרי. הנוסחאות על בסיסן פותחו מוצרים אלה פועלות באופן מיטבי, והן מותאמות לכל אחד ואחת בהתאם לצרכים ייחודיים ומדויקים מאוד. עבור נשים וגברים עם עור רגיש, למשל, פותח קרם לחום בלאנס פלוס, אשר נספג במהירות, מפחית אדמומיות, מקל על העור לאחר הגילוח ומספק הגנה מיטבית מפני יובש ומפני נזקי העור. מסכת הג'ל טנדר פלוס מיועדת במיוחד לצורך הרגעה וצינון של העור, וכך היא תורמת לשיקום לאחר חשיפה ממושכת לשמש, כמו גם בקילוף עדין של תאי עור מתים.

מגוון המוצרים של מאג'יריי קוסמטיקס

בין המוצרים המובילים של מאג'יריי קוסמטיקס ניתן למצוא מבחר תכשירים נפלאים המתאימים הן לשימוש בקליניקה, והן לשימוש ביתי. מי פנים פסט אקשן טונר הוא הפתרון הקלאסי לעור שמן עם נטייה לאקנה, והוא מבוסס בין השאר גם על חומצות אמינו, ויטמינים ומינרלים. ג'ל פילינג פסט אקשן גומאז', על בסיס תה ירוק, חומצה היאלורונית וויטמין E (בין היתר), הוא ג'ל ייחודי לניקוי עמוק של עור שמן, המסיר תאים מתאים ללא כל פגיעה בעור המגורה. אלה רק כמה דוגמאות לאופן שבו התכשירים החדשניים של החברה מותאמים לגברים ולנשים בכל גיל, הן בטיפול המקצועי בקליניקה – והן בטיפול עצמי, בבית.

המוצרים המנצחים לקליניקה המקצועית שלך

כדי שתוכלי להעניק ללקוחותייך את המענה האידאלי עבורם, חשוב לבחור בקפידה את התכשירים המתקדמים ביותר, ואת השילוב היעיל והבטוח בין המוצרים הטובים בעולם. מותגים בעלי מוניטין, ותק רב ומעבדות עתירות ניסיון, אלה הם המותגים שמספקים את הפתרונות הקלאסיים עבורך ועבור קהל הלקוחות הייחודי שלך. בין מותגים אלה בולטת מאג'יריי קוסמטיקס, המציעה קרמים ומסכות, סרומים ותכשירים לטיפול סביב העיניים. תוכלי להשתמש בהם במהלך הטיפול המקצועי ולהציע ללקוחות כלים נהדרים כדי שיוכלו לשמר את התוצאה המצוינת גם ביום שאחרי.

לקבלת מידע נוסף על מגוון המוצרים של מאג'יריי קוסמטיקס ולהזמנה – התקשרי 08-6236191

תפריטמעלה