אנה לוטן

אנה לוטן – המוצרים המנצחים לקליניקה שלך

בקליניקה הפרטית שלך, את שואפת להעניק ללקוחות שירות אישי ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר. את בוחרת בקפידה את חומרי הגלם, בוחנת היטב את התכשירים המשתלבים בטיפול, ומציעה למכירה רק את המוצרים שבהם את מאמינה בלב שלם. אין ספק שיש היום גם שלל מותגים איכותיים שיכולים להתאים לצרכים הייחודיים שלך, ולצרכיהן הייחודיים של הלקוחות. בין המותגים הללו בולטים במיוחד המוצרים של אנה לוטן, ששמה לה למטרה לייצר פתרונות אפקטיביים שישיגו תוצאות מצוינות לכל אישה, בכל גיל ועם כל בעיית עור באשר היא.

 

מענה מדויק לכל סוגי העור

לפני שאת מעניקה טיפול מסור ומקצועי ללקוחות, חשוב לך לאבחן במדויק את סוג העור, ואין ספק שזהו אחד הנושאים הבסיסיים והחשובים ביותר שישפיעו על איכות הטיפול. סדרות המוצרים של אנה לוטן מותאמות לכל אחד מסוגי העור, וכך תוכלי למצוא תכשירים המותאמים לעור רגיל או יבש, לעור שמן ובעייתי או לעור יבש ומבוגר, וגם למצבים מיוחדים כמו היפר פיגמנטציה. בהתאם תוכלי לבחור פילינג מתאים, קרם לחות ומסכות טיפוליות שיתאימו לכל אישה באופן מדויק.

 

מגוון רחב של פתרונות טיפוליים

במסגרת הטיפול בקליניקה, וכן במסגרת המוצרים שאת בוודאי מציעה ללקוחות כדי שיוכלו לשמר את התוצאה גם בבית, נעשה שימוש בתכשירים מסוגים שונים. מתכשירי ניקוי, דרך מי פנים ומסכות, ועד לפתרונות לחות והגנה, המוצרים של אנה לוטן מותאמים היטב לכל אחד מהצרכים הללו. כך תוכלי לבחור מוצרי פילינג והנשלה או מוצרי הבהרה, למשל, לצד מוצרים המיועדים לטיפול בלילה ואפילו איפור טיפולי ומוצרים ייעודיים לגבר.

 

תכשירים המיועדים לשימוש המכון

לצד המוצרים שתוכלי להציע למכירה, אנה לוטן מספקת שלל תכשירים ייעודיים לטיפול המקצועי במכון או בקליניקה, כמו מסיכת אצות מתקלפת, תכשירי ניקוי, שמן ניקוי הידרופילי, אבקה להכנת ג'ל התפחה ומסכות אקטיביות. השימוש בתכשירים אלה עושה את שלו, ובמכוני היופי שבהם המוצרים מככבים אפשר למצוא שלל לקוחות מרוצות עם חיוך גדול על הפנים רגע לאחר השלמת הטיפול. שביעות הרצון מהטיפול אף מובילה לא פעם לרכישת מוצרים לשימוש ביתי, וזוהי כמובן הזדמנות נוספת גם עבורך, לקידום מכירות במסגרת הקליניקה.

 

איפור טיפולי ותכשירים לגברים

בין סדרות המוצרים של אנה לוטן אפשר למצוא עוד לא מעט פתרונות מיוחדים במינם, כמו איפור טיפולי למשל. בקטגוריה הזו תוכלי למצוא מייק אפ נטול שומן, פודרה שקופה ותכשירים המספקים הגנה מפני השמש, בעוד מוצרי טיפוח לגברים כוללים תחליב דאודורנט או קרם אנטיפרספירנט נטול ריח, לדוגמה. זאת בנוסף לפתרונות לגוף ולשיער ולתכשירי הניקוי המיועדים לשימוש ביתי. השפע האדיר, הסטנדרטים הגבוהים ותשומת הלב לצרכי הלקוחות שלך, כל אלה הופכים את המוצרים השונים לאידאליים הן עבורך, והן עבור הנשים שמגיעות אל הקליניקה (וגם עבור הגברים).

 

לקבלת מידע נוסף על מגוון המוצרים של אנה לוטן ולביצוע הזמנה מהירה התקשרי לחנות.

תפריטמעלה