תיאור הפרויקט

עצמו עיניים.  שוו בעיני רוחכן כי אתן נמצאות במקום שבו תוכלו לקנות את כל המוצרים והאביזרים שנדרשים לכן לטיפול במכון היופי. פקחו עיניים והיווכחו: אתם שם, כלומר כאן במרכז השיווק לקוסמטיקאיות, לפדיקוריסטיות, למאפרות ולמניקוריסטיות.

טיפולים קוסמטיים לסוגיהם מחייבים מקום, ריהוט, ציוד, תכשירים, אביזרים נלווים. כל אלה מוצעים לכן, העוסקות בתעשיית היופי, כאן ועכשיו, במרכז בשיווק במכללה, שבה תוכלו למצוא מיכשור קוסמטי, מכשיר אדים, מכשירי שעווה, אביזרים לקוסמטיקה ועוד ועוד.

מרכזי השיווק הן גם מרכזי מידע והדרכה, שבהם ניתן להעשיר את הידע המקצועי, להתעדכן בחידושים המקצועיים, להעשיר את הציוד שלכם ולהפוך אתכן אטרקטיביות ביותר עבור לקוחותיכן, הקיימות והפוטנציאליות.

תוכלו למצוא תשובה לשאלות ספציפיות אבל גם מענה כולל של נציגות שירות מקצועיות האמונות על מכירת המוצרים והשירותים ועל מערך ההדרכה.

 מכשירים לקוסמטיקה נדרשים לעמוד בתקני האיכות והבטיחות המקומיים והבינלאומיים המחמירים ביותר, מאחר שבאמצעותם מטפלים בעור בכלל ובעור הפנים, הרגיש והעדין, בפרט.

מכשירים לעובדות מוכשרות

מכשור קוסמטי לשימוש מקצועי צריך להירכש בקפידה. לשם כך קיים הייעוץ המקצועי. רצוי ומומלץ בהחלט לבחון היטב ובקפידה כל מכשיר ולוודא לפני קנייתו שהוא, אכן, מתאים לכן ועשוי להיות שימושי ואפקטיבי.מאות נשים העוסקות בתעשיית היופי מוצאות במרכזי השיווק את מבוקשן. שם הם ממלאים תרתי משמע את צרכיהם. עגלת קניות זמינה  לכן. תוכלו למלא אותה במגוון עשיר של מכשירי קוסמטיקה לתועלת לקוחותיכן ולרווחתן.

על מנת למקסם את התועלת עליכן לחשוב היטב מה עדיין חסר לכן במכון היופי שבו אתן עובדות, מה מחייב החלפה, מה ניתן לשדרוג, ובכלל- כדי להשתפר מבחינה מקצועית ולתת מענה למספר רב של לקוחות, ככל שתקדימו להצטייד במכשור קוסמטי מתקדם, כך יהיה  לכם יותר מה להציע.

קוסמטיקאיות רבות נהנות זה מכבר מרכישת מכשור קוסמטי בקנייה מרוכזת המתבצעת תחת קורת גג פיזית ומקצועית כאחת. ההיצע במתחם אחד מרוכז חוסך לכם זמן וכסף והופך את הקנייה ליעילה ועניינית.

לא הביישנית למדה…

אפשר לשאול. מותר לשאול. צריך  לשאול. כל שאלה מגלמת צימאון למידע, רצון להתעדכן. דווקא בשל העובדה כי אתן עוסקות בחומרים רגישים מאוד, חלקם כימיים, אשר יש להשתמש בהם בקפידה, באופן מושכל ובזהירות יתרה, עליכן לדעת כל מה שנדרש לדעת על תכונותיהם, כדי להסיר ספקות מהלקוחות ולהזהיר אותן מפני שימוש לא נכון ולא מידתי בחומרים. שיהיה בהצלחה, אנחנו פה לכל שאלה.

    השאירי פרטים ויועצת הלימודים תחזור אלייך בהקדם:

    שם מלא:

    כתובת אימייל:

    מספר טלפון:

    במה נוכל לעזור?