מוצרי חברת פיוריטי PURITY

לעור רגיל, שמן או יבש: סדרות המוצרים של פיוריטי

כשמביטים על רשימת הרכיבים המרכזית בהם עושה חברת פיוריטי שימוש, מבינים את הקסם והייחודיות שלה. שמן אבוקדו, חמאת קקאו ורכיבים טבעיים אחרים משתלבים יחד כדי להציע פתרונות נהדרים לכל סוגי העור, ולכל צרכיו. אלה התכשירים שפותחו כדי שתוכלי להעניק ללקוחותייך טיפול ברמה הגבוהה ביותר. הם מותאמים לטיפול באקנה ובפצעי בגרות, כמו גם בהזדקנות העור או בפיגמנטציה. השימוש בצמחים ובשמנים טהורים מבטיח תוצאות נהדרות, ואלה בדיוק התוצאות שקהל הלקוחות שלך משתוקק לקבל.

למעשה, אלה התכשירים שמתאימים גם לשימוש בקליניקה, במהלך הטיפול, וגם לשימוש האישי של כל לקוחה בין טיפול אחד לאחר.

פילינג, ג'ל התפחה ועיסוי עם שמן רימונים

כאשת מקצוע הממוקדת בשירות מצוין ובהשגת התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותייך, ברור לך היטב כי הטיפול המושלם מורכב משלל תכשירים איכותיים. הם אמורים להשלים אלה את אלה, וכל פיסה בפאזל מתחברת יחד כדי ליצור תמונה מרהיבה ומדויקת מאוד. אם כן, סדרות המוצרים של פיוריטי הן המענה היעיל, הבטוח והאיכותי ביותר. פילינג תלת אקטיבי מבצע שלוש פעולות גם יחד: ליטוש, המסת תאים מתים והבהרת העור.

עם תכשירי הניקוי היסודי תוכלי להעלים את הלכלוך והזיהום שהצטברו להם יחד, ופגעו במראה העור ובחיוניות שלו.

גם ג'ל ההתפחה מסייע בניקוי יסודי של העור, ובזמן שעורה של הלקוחה מתחדש תוכלי להשלים את החוויה עם שמן רימונים מפנק בניחוח משכר.

מוצרי פיוריטי – חוויית שירות נפלאה

את החוויה המדהימה שתעניקי לכל לקוחה תוכלי לשדרג עם עוד לא מעט מוצרים נהדרים. ניחוח הרימונים חוזר גם בסרום אנטי-איג'יינג איכותי, למשל. תכשיר זה ותכשירים אחרים מבית היוצר של פיוריטי פותחו תוך שימוש בנוגדי חמצון טבעיים, ולא נמצא בהם פרבנים. יש לכך חשיבות רבה עבור הלקוחות שלך, נשים שרוצות לקבל את הטיפול האיכותי והיסודי ביותר, לדעת שהן בידיים טובות ולהמשיך את הטיפול גם בבית כדי ליהנות מהתוצאה המשובחת עוד ועוד.

השילוב בין המסכות, הקרמים והג'לים של פיוריטי הוא שילב אידאלי עבורן, ובאופן טבעי גם עבורך, כבעלת קליניקה המעריכה איכות וחדשנות מעל לכל.

כל הפתרונות המובילים למצבי עור שונים

מוצרי פיוריטי, המכילים כאמור מיצויי צמחים ושמנים טהורים בלבד, הם מוצרים נהדרים שהותאמו למגוון רחב של צרכים ייחודיים. נשים וגברים המתמודדים עם סבוריאה דרמטיטיס (דלקת עור חלבית), עם אקנה או עם נזקים אחרים שנגרמים בשל החשיפה לשמש, כל אלה ימצאו מענה יעיל ואיכותי מאוד במוצרי החברה הטבעיים והמתקדמים ביותר.

כעת תוכלי גם את להעניק את השירות המתאים לכל לקוחה ולכל סוג עור, ולדעת שאת מספקת את הפתרון הטוב ביותר, ללא פשרות.

את מוזמנת  לגלות את עולם הטיפוח של פיוריטי ולשדרג את חוויית השירות שאת מעניקה בקליניקה המקצועית שלך.

לא נמצאו מוצרים התואמים את בחירתך.

תפריטמעלה