מוצרי חברת כריסטינה קוסמטיקס Christina Cosmetics

מענה לכל צורך: סל המוצרים המרשים של כריסטינה קוסמטיקס

את בוחרת בקפידה את החומרים הטובים ביותר, את התכשירים המתקדמים ואת הכלים שיאפשרו לך להעניק שירות בלתי רגיל. שביעות רצונה של כל לקוחה היא המטרה העיקרית שלך, ולכל פרט קטן בקליניקה יש חשיבות רבה ותפקיד מכריע בהשגת היעד. באופן טבעי, לכל לקוחה יש גם צרכים שונים ומאפיינים ייחודיים משנה. כל סוג עור זקוק לתכשירים מאוד מסוימים, ולפני שאת ניגשת למלאכת הטיפול או ממליצה ללקוחה לרכוש מוצרים, חשוב לוודא שהם הטובים ביותר. בין המותגים האיכותיים, המוכרים והיוקרתיים היום, בולטת כריסטינה קוסמטיקס, ואם עדיין לא פגשת את הפתרונות המצוינים שיש לה להציע – הגיע הזמן להיכרות קצרה, וחשובה במיוחד.

פתרונות מדעיים שמביאים תוצאות

המוצרים המצוינים של כריסטינה קוסמטיקס הם הפתרונות המדעיים המתקדמים ביותר, ואין ספק שכל תכשיר יוצר בקפידה רבה. למעשה, המוצרים השונים נחלקים לקטגוריות שונות, בהתאם למענה שהם מספקים. הם אף פותחו באופן שיאפשר לך להעניק לכל לקוחה טיפול מיטבי, וכן באופן שיאפשר ללקוחותייך לשמר את התוצאה גם בבית. הם מלווים אותך במהלך הטיפול בקליניקה, וממשיכים ללוות את הלקוחה לאורך כל היממה, הן כדי להגן עליה מפני נזקי הסביבה, והן כדי לספק שכבת הגנה מצוינת במהלך הלילה. כך ניתן לבחור את המוצרים האידאליים לטיפול באקנה, בקמטוטים, בעור יבש או בעור אדמומי, וכן למצק את העור ולטפל בעיניים, בשפתיים ובצוואר. תוכלי להצטייד במסכות, בסרומים, בתכשירי לחות ופילינג, ובכל מה שאת באמת צריכה כדי לספק ללקוחה חוויית שירות ברמה גבוהה מאוד.

הסדרות של כריסטינה קוסמטיקס: התאמה מושלמת

כאמור, את מוצרי כריסטינה קוסמטיקס ניתן לסווג לקטגוריות שונות, ובכל אחת מהן נמצא תכשירים המיועדים למטרה מוגדרת. סדרת Chateau de Beaute מסייעת להמריץ את העור ולטשטש את סימני הגיל, תוך שהיא מרעננת את העור ומעודדת את התחדשות התאים. על אף שגם סדרת Muse מיועדת לסייע בחידוש העור, סדרה זו מעניקה מראה נפלא של עור זוהר ואחיד, רענן וחיוני מאוד. למוצרים אלה מצטרפים עוד שלל מוצרים נהדרים, בהם סדרת Silk לעור לא אחיד, סדרת Rose de Mer המספקת מענה חשוב לטיפול בנזקי השמש כמו גם לטיפול באקנה ובצלקות, וכן מוצרי Comodex לעור שמן ולפגמים. לטיפול בתסמיני ההזדקנות של העור פיתחו בחברה גם את מוצרי Young Forever, שמפחית תסמינים ומעניק לעור מראה בריא ויפה.

התאמה נכונה לצרכים שלך

מעל לכל, מוצרי הטיפוח של כריסטינה קוסמטיקס מתאימים לצרכים שלך, כבעלת מקצוע השואפת למצוינות ולשירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. זוהי ההזדמנות שלך להעשיר את מלאי המוצרים והחומרים בהם את משתמשת, כדי להביא לכל לקוחה את התוצאה האופטימלית עבורה. הפנים שלה הם כרטיס הביקור שלך, ועם סדרות המוצרים של כריסטינה קוסמטיקה זהו כרטיס הביקור המנצח.

לקטלוג המוצרים ולקנייה התקשרי 08-6236191

לא נמצאו מוצרים התואמים את בחירתך.

תפריטמעלה